500 ₺ üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

İptal ve İade

 • İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse info@sumerceatolyesi.com adresine sipariş numaranızla birlikte bir mail göndererek siparişinizi iptal edebilirsiniz.
 • Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleşecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Siz de “Son Siparişlerim” bölümünden sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz.
 • “Hesabım” sekmesinde siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir. Fakat siparişinizin size ulaşmasıyla birlikte ürünü iade edebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
 • Ürün ,varsa hediyesi ve bütün standart aksesuarları,ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. Tek yapmanız gereken, bize email yolu ile iade talebinizi bildirip iade onayı almanızdır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde geri gönderebilirsiniz.

İade adresi:

 • İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra www.sumerceatolyesi.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve SÜMERCE ATÖLYE’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
Kusurlu ürün iadesi:
 • Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 • Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.
İade etme süresi kaç gündür ?
 • Ürün, varsa hediyesi ve bütün standart aksesuarları, ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte tarafımıza gönderilmelidir. MNG Kargo (444 99 99) ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. gönderi ücreti size aittir.
 • İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde geri gönderebilirsiniz.
İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
 • İade talebiyle SÜMERCE ATÖLYE’ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları tarafınıza aittir.
İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansıyor?
 • İade ürün bedelleriniz, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 gün içinde bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde de, ürün bedeli “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve SÜMERCE ATÖLYE’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.
0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz Henüz BoşÜrünler