500 ₺ üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

DANIŞMANLIK & ÖZEL SİPARİŞ

Atölyemize kişiye özel çeşitli siparişler verebilir ve yine atölyemizin iştigal konularında danışmanlık hizmeti talep edebilirsiniz. Bu taleplerinizin olabileceği konuları size yardımcı olması açısından aşağıda sıralamaya çalıştık; burada olmayan konularda da bize danışmaktan çekinmeyin.

Kişiye özel takı siparişi; Atölyemizde isminizi, bir başkasının ismini veya herhangi bir kelimeyi, cümleyi çivi yazısı olarak yazdırıp bundan takı yaptırabilirsiniz.

Kişiye özel replika tablet; Atölyemizde kendi istediğiniz bir metni veya yazıyı çivi yazısı olarak replika tablet yaptırabileceğiniz gibi, yine tarihte yer alan çok beğendiğiniz bir tabletin replika tablet siparişini verebilirsiniz. (Bu tabletlerin boyutları isteğinize göre çok büyük olarakta yapılabilir.)

Kişiye özel hediyelik eşya; Yine sizin istediğiniz bir kelime veya cümlenin çivi yazısı olarak üzerinde yer aldığı kilden veya camdan yapılmış hediyelik eşyalar sipariş edebilirsiniz. (vazo, tabak,kupa, bardak vs)

Mimari ve dekorasyon danışmanlığı; Aynı şekilde evinizin ve işyerinizin duvarlarına veya bir duvarına (yani tamamen isteğinize göre) çiviyazısı yazdırabilirsiniz, her türlü bina projeleriniz için bu tür çiviyazısıyla ilgili dekorasyon önerileri ve danışmanlığı alabilirsiniz.

Dövme danışmanlığı; Çiviyazısıyla ilgili bir dövme yaptırmak istiyorsanız, bunun için danışmanlık alabilirsiniz ve yazılmasını istediğiniz kelime veya cümlenin vektörel çalışmasını alabilirsiniz.

Logo danışmanlığı; Firmanızın logosuyla ilgili çiviyazısı veya tarihsel konularda bir tasarım düşünürseniz yine bizden danışmanlık alabilirsiniz. **Çiviyazısı olarak Sümerce, asurca, hititce, akadca ve babilceden bahsedilmektedir.

Kurumsal danışmanlık; Firmanızın müşterilerine promosyon ürünler ile ilgili çiviyazısı veya tarihsel konularda bir tasarım düşünürseniz yine bizden danışmanlık alabilirsiniz. **Çiviyazısı olarak Sümerce, asurca, hititce, akadca ve babilceden bahsedilmektedir

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Henüz BoşÜrünler